Wieczór panieński – ostatnia chwila wolności

Wieczór panieński – ostatnia chwila wolności

Wieczór panieński jest dla każdej kobiety wyjątkową chwilą – to ostatnia impreza w oficjalnie niezamężnym stanie. Wraz z przyjaciółkami udaje się w dobrą zabawę i odpoczywa po całym procesie ciężkiego dogrywania szczegółów wesela. Organizacja wieczoru panieńskiego przypada na świadkową – to na jej barkach spoczywa każdy szczegół imprezy. Warto sięgnąć po kilka inspirujących rad i wskazówek.

 

Wieczór panieński – obowiązkowy asortyment

Organizacja wieczoru panieńskiego bywa trudnym orzechem do zgryzienia. to nie tylko staranne dobranie listy gości, ale także wybór miejsca w którym będzie przebiegać cała impreza. Niezależnie od tego, czy będzie to wyjście na miasto czy huczna posiadówka w domu – asortyment jest bardzo ważny! I nie mowa tutaj jedynie o alkoholu ale dodatkach, które wniosą ducha imprezy w ciało każdej uczestniczki. Przed wyjściem na miasto również impreza często ma postać domówki. Najpopularniejszymi akcesoriami są:

 

-Nakrycie stołu – rozumie się tutaj piękne tematyczne kubeczki z napisami, talerze i sztućce w pasującym do motywu przewodniego kolorze.

-Banery – istnieje wiele banerów, składanych liter czy dmuchanych balonów z napisami typu ,,Bride”. Wnosi to wyjątkowy klimat imprezy i dodatek w postaci niezapomnianych zdjęć w wyjątkowym otoczeniu.

-Śmieszne dodatki – typu ,,słomki penisy” mogą wnieść dużo śmiechu do różnych sytuacji. Warto również uhonorować pannę młodą jakimś wyróżniającym się dodatkiem takim jak szarfa czy korona – po wyjściu na miasto będzie dumnie iść ,,oznaczona”. Każdy będzie wiedział, że to właśnie ona jest główną bohaterką całej imprezy.\

-Prezent – prezent jest ciekawym dodatkiem, który nie pozwoli zapomnieć pannie młodej o tym jak wspaniała impreza została stworzona na jej cześć. Poleca się wybór sentymentalnego prezentu jak na przykład samowyzwalacz typu instax, czy też stworzenie specjalnego miejsca ala foto ramka wraz z zakupem zeszytu. W nim uczestniczki będą mogły przyklejać wykonane zdjęcia i podpisywać siebie w formie życzeń.

 

Podsumowanie

Wieczór panieński to w dzisiejszych czasach również cały weekend. Warto jest również pomyśleć o wyjeździe weekendowym za granicę czy też spędzeniu czasu w SPA czy na basenach termalnych przez cały dzień. Wtedy cała ekipa będzie mogła lepiej się poznać i bardziej ze sobą zsynchronizować. Zdecydowanie w takiej sytuacji wieczór będzie bardziej udany. W razie wątpliwości zawsze można poprosić o pomoc profesjonalistów – przykładem może być organizator eventów tramparty.pl.