Używane samochody dostawcze dla kurierów

Używane samochody dostawcze dla kurierów

W wielu branżach transportowych liczy się dobra flota, która może być efektywnie zarządzana przez kierowników czy też przedsiębiorców. Aby zaopatrzyć się w samochody ciężarowe ukierunkowane w odpowiedni dział transportowy można zakupić nowe modele samochodów. Są one niezawodne, objęte gwarancją i na pewno nowoczesne. Jednak występuje w nich jeden mankament, którego niejednokrotnie po prostu nie da się przeskoczyć – jest nim cena. Nowe samochody ciężarowe opiewają o setki tysięcy złotych przez co problem z ich zakupem posiada nie tylko przedsiębiorca, który wchodzi na rynek, ale także inne już bardziej doświadczone osoby. Jedynym wyjściem jest wzięcie sporego kredytu, który wraz z odsetkami może dobić nawet najbardziej oszczędnych kierowników. Dlatego zakup używanego samochodu ciężarowego może być idealny.

 

Zalety z zakupu ciężarówek dla kuriera

Kurierzy to osoby, którzy mocno eksploatują swoje samochody. Dlatego też zakup nowych modeli może okazać się dla nich po prostu niepotrzebny. Starsze samochody zdecydowanie wystarczą, o ile tylko zostaną wybrane w odpowiedni sposób. Odradza się kupowanie ich od mniej znanych dealerów, którzy często próbują upchnąć kota w worku – to znaczy samochód z wewnętrznymi wadami. Kurierzy potrzebują mimo wszystko niezawodności na trasie, gdyż liczy się dla nich każda minuta. Ciągłe terminy, urywające się telefony klientów już mogą przyprawić o zawrót głowy – nie mówiąc już o dodaniu do tego jakiś nieprzewidzianych awarii i jeździe po mechanikach. Podczas zakupu GIELDADBK, która zajmuje się sprzedażą używanych samochodów jest idealnym i pewnym wyborem. Z samochodami zakupionymi z sklepu GIELDADBK nie ma potrzeby martwić się o długie przestoje i awarie. Jest to spowodowane tym, że na ,,zapleczu” firmy znajdują się sprawdzeni mechanicy, którzy gotowi są zająć się samochodem przed sprzedażą sprawiając, że wyjedzie od nich dobrze sprawdzony. Tak właśnie GIELDADBK postępuję dając pewność bezpiecznego zakupu dla swoich klientów. Samochody przed sprzedażą przechodzą wszystkie wymagane testy jakościowe, wymiany zużytych elementów kończąc na ostatnim, decydującym teście – jeździe próbnej. Po niej zostają wystawione na sprzedaż z 100% bezpieczeństwem sprawiając, że będą cieszyć kurierów przez jeszcze długi czas.

Sprawdź: Pojazdy dostawcze dla kurierów – Giełda DBK

Podsumowanie

Kurierzy przewożą dużą ilość ciężkich paczek, które zabierają dużo miejsca. Z samochodami ciężarowymi pochodzącymi z GIELDADBK będą bez obaw podróżować z nimi nie bojąc się o przestoje i inne niedogodności.