Ułatwienie funkcjonowania kuchni z koszami cargo

Ułatwienie funkcjonowania kuchni z koszami cargo

Dobra kuchnia to przestronna kuchnia, która jest wygoda i funkcjonalna. Jednak nawet najbardziej nowoczesna kuchnia, jeśli nie będzie posiadała wystarczająco dobrze zagospodarowanej przestrzeni nie będzie spełniała swoich zadań. Gdy w tym pomieszczeniu liczba elementów jest zbyt duża, to funkcjonowanie staje się problematyczne już w pojedynkę – nie mówiąc o tym, kiedy w kuchni znajdzie się więcej niż jedna osoba! Dlatego najlepiej jest zadbać o przemyślane umieszczenie całego asortymentu w kuchni w celu uniknięcia tego problemu

 

Przechowywanie asortymentu w kuchni może być łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Pełne szafki i pękające w szwach szuflady? Kosze cargo mogą być dla nich ratunkiem. Zagospodarują nieużywane przestrzenie tworząc idealnie pomieszczenie dla różnego rodzaju asortymentu kuchennego. Można w nich umieścić nie tylko talerze, lecz także przyprawy i różnego rodzaju atrybuty kucharza i uniknąć ich walania się po blatach i stołach. Kosze cargo są zbudowane z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej, która firma Furnica wykorzystała z premedytacją. Podczas odkładania takich talerzy mogą one być po umyciu jeszcze wilgotne, bądź odparowywać po czyszczeniu w zmywarce. Inny materiał mógłby ulec zniszczeniu przez co zakup nie byłby udany.

Mechanizm działania koszy meblowych cargo jest bardzo przemyślany – połączenie szuflady i szafki stwarza bardzo ciekawe rozwiązanie, które umożliwia pełen wysuw zawartości szafki poza powierzchnię mebli. Stwarza to wygodne środowisko do wyciągania i wkładania określonych elementów przez co można zapomnieć o szukaniu ,,na ślepo” konkretnych elementów w głębinach szuflad. Kosze cargo często bywają montowane w narożnikach kuchni aby ułatwić przejście jednej powierzchni w drugą. Jednak bywają nawet umieszczane pod zlewem w celu umieszczenia w nich wysuwanych koszy. Przez to ich opróżnianie i zapełnianie jest niezwykle komfortowe. Istnieje również typ wąskich koszy, które najczęściej wykorzystywane są do przetrzymywania mąki czy też różnego rodzaju przypraw.

Sprawdź: Kosze Cargo 20

Dodatkowe udogodnienia

Firma Furnica dodatkowo zadbała o jeszcze większy komfort użytkownika stosując kosze cargo z funkcją cichego domyku. Dzięki temu dźwięk jaki towarzyszy zamykaniu normalnych szafek jest nieporównywalnie głośniejszy niż w przypadku koszy cargo z cichym domykiem. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które zostanie docenione zarówno przez domowników, jak i osoby korzystające z kuchni. Cisza i spokój jest na wagę złota, dlatego warto o nią dbać.