Stylizacja paznokci- modne wzory i kolory

Stylizacja paznokci- modne wzory i kolory

Zadbane dłonie to idealna baza do wielu ciekawych stylizacji, dlatego warto również i na ten aspekt zwrócić uwagę podczas przygotowywania się na wielkie wyjście, ale nie tylko. Manicure hybrydowy pozwala na długotrwałe utrwalenie koloru czy wzoru na paznokciach dzięki czemu będą się one pięknie prezentować każdego dnia. Lakiery hybrydowe wyglądem nie wyróżniają się szczególnie wśród standardowych lakierów do paznokci, niemniej jednak ich właściwości zapewniają wysoką jakość manicure. Poprzez utrwalenie lakieru przy pomocy specjalnej lampy można tworzyć rozmaite wzory, rysunki, drapowania czy cieniowania, które będą miały nie tylko gładką, równą powierzchnię, ale też będą odporne na lekkie uderzenia, zadrapania czy odpryskiwanie lakieru z płytki.

Modne wzory

Paznokcie, choć pozornie niewidoczne, to jeżeli zadbamy by były pięknie wystylizowane, mogą zwracać uwagę i uzupełniać całą stylizację, którą mamy na sobie. Najlepszym rozwiązaniem na każdą okazję jest klasyka w jednolitym kolorze. Kolor czerwony czy odcień burgundowy, kolor biały, grafitowy czy nawet czarny będą się świetnie odznaczać na skórze i świetnie komponować z każdym zestawem kolorystycznym naszego ubioru. Oczywiście niezwykle modne, dzięki uskutecznianiu metody hybrydowej, stały się wzory, szczególnie te kwiatowe, geometryczne czy nieszablonowe, pięknie wykończone obrazki postaci z bajek czy komiksów. Malowanie paznokci stało się sztuką, niestety ulotną, ale jakże piękną. Misterne zdobienia czy grafiki to jak obrazy malarzy ale w miniaturowej wersji. Osoby, które zajmują się manicurem na co dzień, muszą podążać nie tylko za trendami ale nieustannie pracować nad poszerzaniem swoich horyzontów w tej dziedzinie.

Obecnie coraz mniej osób wybiera klasyczne lakiery do paznokci sięgając po metodę hybrydową. Systematyczne wizyty w salonach kosmetycznych sprawiają, że klientki mogą cieszyć się perfekcyjnie wykonanymi paznokciami, które będą pięknie wyglądać przez około 3 tygodnie. Niekiedy ładnie zachowany lakier trzeba zdjąć, ponieważ odrosty paznokci są już tak duże, że prezentują się bardzo nieestetycznie.