Rejsy statkiem po rzece

Rejsy statkiem po rzece

Rejs statkiem odbywa się nie tylko po morzu, lecz także po rzekach w całej Polsce. To bardzo ciekawy rodzaj spędzenia czasu, w którym można odpocząć na płynącym statku trzymając w ręce chłodny napój i podziwiając krajobraz całego miasta. Jednak niewiele osób korzysta z takiej formy odpoczynku dzięki czemu jest to dość oryginalna opcja. Istnieje możliwość wynajęcia całego statku na własną rękę i organizacja w nim swojej imprezy okolicznościowej. Boatparty to firma oferująca takie możliwości, która pomaga w organizacji każdego rodzaju eventu.

 

Organizacja imprezy na statku

Chcąc zaskoczyć swoich gości nietypowym miejscem na organizację imprezy rejs statkiem zdecydowanie będzie czymś nieszablonowym. Z reguły każdy nastawia się na wieczór spędzony przy alkoholu w którymś z pobliskich barów, domówkę czy też wypad do klubu. Każdy z tych miejsc oferuje coś ciekawego, jednak żadna z nich widoku na miasto z perspektywy płynącego statku. Taka impreza zapadnie w pamięć wszystkich gości na bardzo długo! Na pokładzie statku nie da się nudzić – jest tu obecnych wiele atrakcji i udogodnień ustalanych indywidualnie z organizatorem. Należą do nich:

-Pokład taneczny; wraz z świetną muzyką od profesjonalnego DJ-a, który dysponuje również nowoczesnymi światłami można oddać się tańcu na pokładzie płynącego statku! Wszyscy na pewno będą dobrze wspominać takie spędzenie eventu. Załoga statku posiada w swojej ofercie animatorów, którzy rozbawią nawet najbardziej statycznych gości, bądź zajmą tych najmniejszych dając odrobinę wytchnienia rodzicom.

-Jedzenie; pyszny catering może być konsumowany na pokładzie statku bez wstawania z miejsca. Grill rozgrzany do czerwoności dostępny na wyciągnięcie ręki gości będzie dodatkowym udogodnieniem. Z pustym brzuchem nikt nie jest szczęśliwy, dlatego też jedzenie jest ważnym punktem każdego wydarzenia społecznego.

-Barman; oferuje on nie tylko pyszne drinki na zawołanie, ale także na prośbę organizatora jest w stanie wykonać profesjonalny pokaz sztuki barmańskiej Flair.

-Dla najbardziej wysublimowanych spotkań istnieje możliwość rozłożenia czerwonego dywanu przed wejściem na pokład i poczęstowanie każdego z gości chłodnym napojem tuż przed wejściem na statek.

 

Podsumowanie

Rejs statkiem oferuje szerokie możliwości dając swoim pasażerom pełnie szczęścia. Można dzięki temu zorganizować praktycznie każdy typ imprezy – wieczór panieński, wieczór kawalerski, imprezę firmową, urodziny czy też inne ważne jubileusze.