Przedłużanie włosów metodą clip in

Przedłużanie włosów metodą clip in

Włosy doczepiane można obecnie kupić w wielu sklepach stacjonarnych z asortymentem przeznaczonym do włosów, w sklepach fryzjerskich, w salonach fryzjerskich oraz w wielu sklepach internetowych. Doczepiane włosy clip in służą do samodzielnej aplikacji, która jest bardzo szybka i łatwa. Wiele pań, dzięki tej metodzie w zaciszu własnego domu w ciągu godziny jest w stanie całkowici odmienić swoją fryzurę. Na czym polega ta metoda? Ile kosztuje?

 

Doczepiane włosy clip in

Metoda clip in to metoda doczepiania włosów, która polega na przyczepieniu do swoich naturalnych włosów pasm, które znajdują się na specjalnej taśmy. Na taśmach znajdują się spinki, dzięki którym przyczepimy włosy doczepiane do naszych. Takie taśmy z włosami – można kupić w różnych szerokościach – najbardziej popularne to te 20 cm, 15 cm, które posiadają również różnorodną ilość spinek. Doczepiane włosy w ten sposób można kupić w zestawach lub pojedynczo. Panie mogą również wybrać długość takich włosów oraz ich kolor, by jak najbardziej zbliżony był do ich naturalnego odcienia.

Zobacz także: https://cameron-hair.pl/

 

Tanie przedłużanie włosów

Ta metoda jest najtańsza spośród dostępnych metod przedłużania włosów. Koszt takiego zabiegu na całą głowę może wynieść panie od około 200 do 400 zł. Warto wiedzieć, iż jest to najlepsza metoda, gdy paniom zależy na szybkim efekcie przedłużenia. Nie jest ona jednak polecana dla osób, które chcą przedłużyć włosy na dłuższy okres. Takie pasma bowiem mogą dość mocno obciążać swoje naturalne włosy oraz nie zawsze są podatne na wszelkie metody stylizacji włosów.

 

Jakość taśm z włosami

Panie powinny zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz – mianowicie jakość zakupionych taśm z włosami. Na rynku jest bowiem asortymentu tego typu, który nie zawsze odznacza się dobrą jakością. Niektóre włosy dostępne w sklepach kosztują kilka złotych (za pasmo) i wyglądają dość słabo i tandetne. Być może taki asortyment sprawdzi się jako chwilowe przedłużenie włosów, z których można wykonać konkretną fryzurę lub upięcie. Nie nadają się one jednak do noszenia na co dzień, szczególnie przy prostych fryzurach, gdyż mogą się odznaczać i wystawać spod naszych naturalnych pasm.