Kieliszki do wina z grawerem

Kieliszki do wina z grawerem

Panowie lubią obdarowywać Panie prezentami, a Panie lubią być obdarowywane. Teraz nasuwa się pytanie jaki prezent najlepiej kupić kobiecie. Jedni panowie kupują ciuchy. Często niestety nie trafione. Przy tym wyborze trzeba znać dokładny rozmiar aby nie urazić kobiety.

Kupimy za duże obrazi się. Kupimy za małe wścieknie się. Bielizna też nie jest do końca trafnym wyborem. Przy tym wyborze mężczyzna musi dobrze znać swoją wybrankę.  Niektóre kobiety wezmą ten prezent za podtekst seksualny i z racji tego zdenerwuje ich fakt, że owy mężczyzna kupił prezent nie dla niej a dla siebie. Nieliczne Panie ubiorą się w cud bieliznę (oby pasowała) i wyjdą pokazać się swemu Panu aby nacieszył oko. Inni kupują w prezencie książkę. Tylko jaką książkę kupić? Na pewno nie kucharską bo to tak jak byśmy powiedzieli naszej kobiecie: Idź do kuchni babo i przygotuj mi coś dobrego. W tym celu musi mężczyzna dogłębnie prześledzić jej biblioteczkę. Kobiety uwielbiają pić wino. Dlaczego? Mówi się, że im starsze wino tym lepiej smakuje.

 

Kobiety piją je i mają wrażenie, że są delikatne i z gracją. To tak jak mężczyźni pijący wódkę. Bo przecież prawdziwy mężczyzna musi pić porządny trunek a nie delikatne wino. Może trafionym prezentem będzie zakup kieliszków do wina. Nie mogą być to jednak zwykłe kieliszki. Muszą to być kieliszki do wina z grawerem. Ale nie byle jakim grawerem. Niech każdy kieliszek ma wygrawerowane wyrazy miłości do kobiety, jaka jest piękna, cudowna i urokliwa. Każda kobieta lubi być komplementowana.