Fakty na temat depilacji laserowej

Fakty na temat depilacji laserowej

Mimo tego, iż na temat depilacji laserowej wiemy już naprawdę wiele, dla niektórych wciąż jest ona czymś nowym, czego ludzie po prostu się boją. A tak naprawdę nie ma czego. Depilacja laserowa Poznań to magiczne remedium na wszelkie problemy z niechcianym owłosieniem. Tylko ona jest bowiem w stanie na stałe je usunąć. To jeden z faktów na temat tego laserowego zabiegu.

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-poznan-fabryczna/

Nie istnieje druga taka technika depilacji, która pozwalałaby na trwałe usunięcie owłosienia. Efekt ten zapewniany jest wyłącznie przez zabiegi laserowe. Tylko one są w stanie usunąć włoski bezpowrotnie, zapobiegając ich ponownemu wzrostowi i rozwojowi. Depilacja laserem najskuteczniej radzi sobie z owłosieniem grubym i ciemnym (szczególnie czarnym), jednakże nieprawdą jest, jakoby nie można jej było efektywnie przeprowadzić na bladej skórze o jasnych włoskach. Wiązka laserowa trwale uszkadza macierz włosa. Za sprawą tego procesu nie może on ponownie odrosnąć, ponieważ to właśnie w miejscu macierzy następuje jego regeneracja.

Bezpieczeństwo i wygoda depilacji laserowej

Absolutną prawdą jest również to, że depilacja laserowa Poznań należy do grupy zabiegów bezpiecznych dla skóry i zdrowia człowieka. Staje się taka zwłaszcza w momencie, gdy jest przeprowadzana przez doświadczonych i obytych w niej specjalistów. Na depilację laserową warto zatem zgłosić się do jakiejś renomowanej i sprawdzonej placówki. Podrzędny i nowo otwarty gabinet kosmetyczny nie będzie dobrym wyborem. Znacznie lepiej udać się do doświadczonej kliniki medycyny estetycznej, w której będą pracować przeszkoleni lekarze o bogatym doświadczeniu.

 

Depilacja laserowa zazwyczaj obejmuje serię kilku zabiegów. Nie da się jednak jednoznacznie powiedzieć, jaka ilość zabiegów będzie wystarczająca dla konkretnego obszaru skóry. Zależy to bowiem od typu karnacji i przede wszystkim grubości oraz koloru samych włosków. Istnieją również pewne czynniki, pod wpływem których nawet trwale usunięte owłosienie może odrosnąć. Zazwyczaj dzieje się tak na twarzy. Mogą do tego doprowadzić m.in. zaburzenia hormonalne.