DBK Fleet Management – system czuwający nad czasem i bezpieczeństwem

DBK Fleet Management – system czuwający nad czasem i bezpieczeństwem

Czasem jeden człowiek nie jest w stanie upilnować całego swojego biznesu. Ciągłe zmiany, ustawy, przeglądy i ubezpieczenia mogą być trudne do ogarnięcia w jednym czasie co może przynieść straty finansowe w przypadku niedopilnowania terminów. W branży przewoźniczej liczy się każdy szczegół, dlatego też jeśli przedsiębiorca chce, aby jego firma była rentowna musi jakoś zaradzić swoim problemom. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie oprogramowanie DBK Fleet Management, które czuwa nad każdym, nawet najmniejszym detalem firmy przewoźnika począwszy od papierów, przez kierowców, aż po samochody. Ten program nie dość, że ułatwi życie kierownikom swoich firm, to jeszcze może pomóc w zarabianiu.

 

DBK Fleet Management – zabezpiecz swój dobytek

Wszystkie samochody przedsiębiorcy posiadającego swoją flotę są dla niego jak dzieci i o każde musi dbać. Powierza je niejednokrotnie niepewnym kierowcom, co może być stresujące. Wysokie spalania paliwa, brak pilnowania odpowiednich godzin do odpoczynku może przynieść straty finansowe danej firmy. Na szczęście DBK Fleet Management może czuwać nad tym wszystkim dzięki swojej charakterystyce;

-Kontrola spalania paliwa na każdym kilometrze – system ten będzie informował swojego właściciela o spalaniu paliwa przez danego kierowcę na odpowiednich odcinkach trasy. W ten sposób nagrodzenie tych najbardziej oszczędnych jest bardzo proste. Dobry pracownik to podstawa w tej branży. Zlokalizowanie tych bardziej rozrzutnych nie stanowi problemu – czasem rozmowa i wytłumaczenie stylu jazdy na odpowiednich odcinkach może pomóc

-Bezpieczeństwo i ochrona przed odszkodowaniem – w nowoczesnych samochodach ciężarowych istnieje wiele systemów ułatwiających jazdę i należy ich używać. Jednak nie wszyscy kierowcy są chętni przez co mogą je wyłączać. W momencie spowodowania stłuczki DBK Fleet Management będzie wiedziało czy kierowca wyłączył swoje pomoce czy nie, a to może decydować o potencjalnym odszkodowaniu.

-Postoje i awarie zżerające czas? Konsultanci DBK Fleet Management ocenią czy dana awaria wymaga natychmiastowej naprawy czy jednak kierowca może dalej jechać. Jeśli nie wskaże najbliższy zakład w którym usterka będzie naprawiona.

 

Podsumowanie

DBK Fleet Management to nowoczesny system dedykowany do samochodów ciężarowych DAF i innych podobnej klasy ciężarówek sprawiając, że kontrola swojej floty odbywa się prosto i przyjemnie. Aplikacja jest dostępna na Android i iOS stąd monitorowanie może odbywać się nawet z fotela swojego zacisza domowego.