Czym zastąpić torebkę?

Czym zastąpić torebkę?

Funkcyjne elementy garderoby powinny z nią przede wszystkim współgrać, ale w przypadku torebek czy innych tego typu elementów, powinny być też wygodne. Torebka to bardzo elegancki, damski gadżet, niemniej jednak podczas różnych codziennych sytuacji jest on po prostu kłopotliwy. Pasek często zsuwa się z ramienia, przewieszony na wskroś  sylwetki zaburza jej proporcje i źle wpływa na stylizację, natomiast trzymanie torebki w dłoniach sprawia, że w przypadku jedzenia czy picia musimy cały czas mieć ją przy sobie co jest nie do końca komfortowe. Jakie gadżety wybierać, by wyglądać modnie, ale by ten element nie zaburzał naszej wygody i łatwości wykonywania różnych czynności?

Plecak

Plecaki powróciły do czasów swej świetności, moda zatoczyła krąg, oto i one! Plecaki skórzane, które wyglądem przypominają torebkę, ale uposażoną w szelki, które można z łatwością powiesić na plecach. Plecak to gadżet, który kojarzyć się może ze szkołą, niemniej jednak obecnie sprawuje się świetnie w przypadku codziennych stylizacji wielu kobiety. Pasuje nie tylko do sportowego obuwia, dresowych spodni czy bluzy, ale warto łączyć go z letnią sukienką, krótkimi spódnicami czy sukienkami. Plecak świetnie sprawdzi się podczas zakupów, będzie idealny na siłownię czy spacer. Będzie też odpowiedni podczas weekendowego wyjazdu, zwiedzania muzeów czy zabytków oraz w trakcie zabawy w wesołym miasteczku. Jest to wygodny gadżet, który dodatkowo pomieści nie tylko telefon i portfel, ale też butelkę wody, powerbank czy chusteczki higieniczne.

Saszetka na pasku

Nerka to rodzaj saszetki, którą należy nosić w obrębie bioder. Jest to gadżet idealny dla tych, którzy potrzebują przechować w niej tylko niezbędne przedmioty jak portfel czy telefon. Wygodna jaką zapewnia sprawia, że będzie niezbędna podczas podróży, wycieczki czy aktywnych spotkań na świeżym powietrzu. Idealna dla mężczyzn, odpowiednia dla kobiet, może być noszona na wiele sposobów i jako element różnych stylizacji, i sportowych i eleganckich.